Evo 304 8 bar TECNOVAP - co warto o niej wiedzieć? Opinie

Evo 304 24/7 8 bar TECNOVAP – wszystko, co warto o niej wiedzieć?

Dezynfekcja przedszkola - jak ją przeprowadzić skutecznie?

Sucha para wodna, to jedno z najskuteczniejszych narzędzi czyszczących. Duża temperatura, która dzięki konsystencji pary może dochodzić do nawet 150 stopni Celsjusza, nie tylko skutecznie eliminuje zabrudzenia, ale też skutecznie odkaża przestrzeń. Myjka parowa Evo 304 24/7 8 bar Tecnovap to urządzenie, które w procesie czyszczenia wykorzystuje taką właśnie parę wodną. Co ważne – posiada ono olbrzymi potencjał, jeśli chodzi o skuteczność czyszczenia. Co warto wiedzieć o tym urządzeniu?

Praca w trybie ciągłym

Parownica EVO 304 to urządzenie, które – niezależnie od obciążenia – może pracować w trybie ciągłym. Oznacza to, że jego użytkownik nie musi czekać, aż pojemnik parownicy napełni się parą. Wręcz przeciwnie – nie musi on przerywać pracy, co przekłada się na wyższą skuteczność i efektywność pracy. Istotne jest również to, że myjka ta – w przeciwieństwie do rozwiązań konkurencyjnych – posiada mechanizm analizujący poziom wody w zbiorniku. Jeśli jest jej za mało, to specjalny czujnik sygnalizuje ten problem. Wystarczy zatem dolać wody (bez konieczności studzenia) by móc kontynuować pracę.

evo 304

Zamów Evo 304 w serwisie Myjki.biz

Kamień? To nie problem!

Jak na profesjonalny sprzęt czyszczący przystało, myjka parowa Evo 304 24/7 8 bar Tecnovap została wyposażona w specjalny czujnik kamienia, który uruchamia się, gdy jest go za dużo. Na tym jednak możliwości tego sprzętu się nie kończą, gdyż… znalazło się w nim miejsce również dla licznika godzin pracy. Urządzenie to zapewnia rzetelny pomiar rzeczywistego czasu pracy myjki, co ma istotne znaczenie np. w trakcie jej serwisowania lub sprzedaży. Co ważne – wszystkie te funkcje dostępne są w oparciu o funkcjonalny i domyślny panel użytkowy.

Jak korzystać z urządzenia?

Obsługa myjki parowej Evo 304 24/7 8 bar Tecnovap jest bardzo prosta i – co ważne – całkowicie intuicyjna. Wystarczy włożyć wąż parowy do specjalnie przeznaczonego gniazda, po czym (jeśli dojdzie do połączenia) będzie można usłyszeć charakterystyczne kliknięcie. Po podłączeniu węża wystarczy sprawdzić stan zalania zbiornika wody, a następnie włączyć myjkę za pomocą włącznika głównego, który jest usadowiony w bocznej klapie urządzenia.

Panel sterujący – co warto o nim wiedzieć?

Myjka parowa Evo 304 24/7 8 bar Tecnovap posiada funkcjonalny panel sterujący, który składa się z kilku podstawowych przycisków:

  • Włącznik pracy – nie jest to włącznik główny, a jego włączenie nie spowoduje, że para automatycznie zacznie się wytwarzać. Niemniej po jego włączeniu, można zacząć czyścić przestrzenie tą parą, która jeszcze została w zbiorniku.
  • Włącznik bojlera – po jego włączeniu uruchamia się bojler, który podgrzewa znajdującą się w urządzeniu wodę i – tym samym – wytwarza parę wodną.
  • Sygnalizator niskiego poziomu wody – gdy opisana w ten sposób dioda zaświeci się na czerwono, konieczne będzie dolanie wody do zbiornika (bez konieczności wystudzania).
  • Para gotowa – to sygnalizator, który w przypadku napełnienia zbiornika parą wodną, włączy się na zielono. Sygnalizuje on, że urządzenie jest gotowe do pracy.

Podsumowanie

Myjka parowa Evo 304 24/7 8 bar Tecnovap to nowoczesny i funkcjonalny sprzęt, który dzięki technologii mycia parowego, oferuje niespotykane wcześniej możliwości czyszczenia.