Blog matematyczny - Edukacja i luźne tematy - MatFiz24.pl

Blog edukacyjny z poradami - MatFiz24.pl

Blog MatFiz24 powstał z myślą, aby dostarczyć przydatnej wiedzy z szeroko pojętej edukacji. Matematyka to zaledwie jeden przedmiot. Na łamach naszego bloga dowiesz się, jak bezboleśnie zdać maturę i egzaminy z różnych przedmiotów.

Dostarczymy Ci przydatnych materiałów i unikalnej wiedzy. Z pewnością nauczysz się więcej niż przypuszczałeś. Nauka to nie wszystko. Czytając bloga odkryjesz także pomysł na udane wakacje. Zapraszamy do śledzenia naszych porad.

Jaki kalkulator na maturę?

wybór kalkulatora na maturę

Nawet najlepszego ucznia w szkole może dopaść stres, gdy na maturze nagle przestanie działać długopis albo – w przypadku egzaminu z matematyki, kalkulator odmówi posłuszeństwa. Aby uniknąć takich problemów, weź ze sobą dwa przyrządy do pisania i kup kalkulator na maturę, który na pewno świetnie się sprawdzi. Podpowiadamy, jak go wybrać.

czytaj dalej

Wyprawka szkolna w Alibiuro.pl

wyprawka szkolna

Pandemia koronawirusa sprawiła, że dzieci nie mogły brać normalnego udziału w zajęciach szkolnych. Jednak wszystko wskazuje na to, że od września sytuacja ulegnie zmianie i dzieci znów powrócą do szkolnych ław. Wrzesień natomiast wiąże się bezpośrednio z zapewnieniem dzieciom nowej wyprawki szkolnej, wraz z rozpoczęciem się także nowego roku w systemie nauczania. Czy stworzenie takiej wyprawki szkolnej jest trudnym zadaniem? Jak sprawić, by wyprawka dziecka miała nie tylko praktyczną wartość, ale również i cieszyła jego oko pod względem wizualnym? Poniżej znajduje się kilka wskazówek usprawniających kompletowanie wyprawki bez wychodzenia z domu, dokonując łatwych zakupów z Alibiuro.pl.

czytaj dalej

Nowe studia podyplomowe Executive MBA w CDV Poznań

Executive MBA

Master of Business Administration, czyli w skrócie MBA, to prestiżowe studia podyplomowe dla kadry managerskiej, które łączą w sobie wiedzę z zakresu zarządzania, księgowości, marketingu, finansów, prawa oraz HR. Studia zazwyczaj trwają 2 lata i są przeznaczone dla osób pracujących zawodowo na stanowiskach kierowniczych – managerów, dyrektorów spółek, członków zarządu oraz wszystkich tych, którzy chcą poszerzyć stan swojej aktualnej wiedzy o najnowsze rozwiązania i narzędzia do zarządzania biznesem. Studia MBA pozwalają podnieść kwalifikacje zawodowe i tym samym zwiększyć swoją wartość na rynku pracy. Pierwsze tego typu studia otworzyły się w USA w latach 50. XX wieku, w Polsce w latach 90. Najbardziej prestiżowym dyplomem MBA jest dyplom zdobyty na Harvardzie po zakończeniu 2-letnich studiów, których koszt wynosi ok. 200 tysięcy dolarów. Ideą naczelną studiów MBA jest nabycie umiejętności praktycznych z obszaru zarządzania biznesem.

czytaj dalej
Close