Blog edukacyjny z poradami - MatFiz24.pl

Blog MatFiz24 powstał z myślą, aby dostarczyć przydatnej wiedzy z szeroko pojętej edukacji. Matematyka to zaledwie jeden przedmiot. Na łamach naszego bloga dowiesz się, jak bezboleśnie zdać maturę i egzaminy z różnych przedmiotów.

Dostarczymy Ci przydatnych materiałów i unikalnej wiedzy. Z pewnością nauczysz się więcej niż przypuszczałeś. Nauka to nie wszystko. Czytając bloga odkryjesz także pomysł na udane wakacje. Zapraszamy do śledzenia naszych porad.

Wyposażenie sali szkoleniowej

fotel

Genialne mózgi potrzebują wysokiego poziomu komfortu, aby móc w spokoju zgłębiać tajniki problematyki naukowej. Każda sala szkoleniowa powinna zostać odpowiednio przemyślana już na wstępnym etapie planowania przedsięwzięcia edukacyjnego, aby uczestnicy szkoleń nie musieli skarżyć się na standard zapewnionych pomieszczeń.

czytaj dalej
Wyposażenie sali szkoleniowej
5 (100%) 2 votes

Niezbędne narzędzia udanej prezentacji

flipchart

Konieczność przekazania ważnych dla zespołu pracowników, partnerów biznesowych czy kursantów informacji wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi, które pozwolą w pełni wykorzystać każdą minutę konferencji, narady czy szkolenia. W tym celu warto zdecydować się na zakup nowoczesnych i przede wszystkim niezwykle funkcjonalnych flipchartów, które dzięki swojemu wszechstronnemu wykorzystaniu pozwolą usprawnić pracę oraz staną się ważnym wyposażeniem każdego biura.

czytaj dalej
Niezbędne narzędzia udanej prezentacji
5 (100%) 1 vote

Matura 2018 – Jak przygotować się do matury?

matura 2018 jak przygotować się do matury

Matura to jeden z najważniejszych egzaminów w życiu człowieka. Dobrze zdana otwiera wiele drzwi do najlepszych uczelni. Jednak jak pokazuje życie, wiele młodych osób, które mają maturę przed sobą, nie uczy się do niej systematycznie. A to właśnie systematyczne powtarzanie poszczególnych zagadnień jest jednym z kluczy do sukcesu. Jak zatem najlepiej przygotować się do matury? Czy samodzielna nauka wystarczy, czy też lepiej skorzystać kursów? A jeśli tak to jakich?

czytaj dalej
Matura 2018 – Jak przygotować się do matury?
5 (100%) 3 votes

Apteczki pierwszej pomocy w szkole

apteczka szkolna pierwsza pomoc

Apteczki pierwszej pomocy w szkole to obowiązek. Został on określony w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej i dotyczy zarówno oświatowych placówek publicznych, jak i niepublicznych. Zgodnie z ustawą apteczka powinna znajdować się w określonych pomieszczeniach: pokoju nauczycielskim, laboratoriach, pracowniach, warsztatach, pokoju nauczyciela wychowania fizycznego i kuchni. Co powinna się w niej zawierać? Sprawdźmy.

czytaj dalej
Apteczki pierwszej pomocy w szkole
5 (100%) 1 vote

Czy język angielski jest przydatny w życiu?

język angielski

Chyba nie ma wątpliwości co do tego, że języki obce są potrzebne w życiu. W szczególności dotyczy to angielskiego, który uznawany jest już za język uniwersalny, którego znajomość jest już nie atutem, ale czymś niezbędnym, by bez przeszkód radzić sobie w świecie. Są też osoby, które bez znajomości języków obcych radzą sobie równie dobrze. Czy jednak z tego powodu warto rezygnować z nauki?

czytaj dalej
Czy język angielski jest przydatny w życiu?
5 (100%) 1 vote

Close