Yerba Mate Green Palona dla koneserów

Yerba Mate Green Palona dla koneserów

yerba

Palona yerba mate to wyjątkowa ciekawostka w yerbowym świecie. Podprażone listki przybierają brązowy, a raczej czekoladowy kolor i uwodzą unikatowym zapachem. Nie sposób porównać paloną yerbę do jej innych odmian i rodzajów – posiada własny smak, który przypadnie do gustu koneserom oraz poszukiwaczom nowości czy miłośnikom roślinnych eksperymentów.

Yerba Mate Green Palona – co to jest?

Palona Yerba Mate Green to gatunek świeżej yerby, pochodzącej z organicznych plantacji w Brazylii. Po zbiorze i krótkim czasie leżakowania – ok. 2,3 tygodni – zostaje podprażona, dzięki czemu uzyskuje głęboki kolor czekolady. Yerba Mate Green jest marką dbającą o wysoką jakość swoich produktów, dlatego także palona wersja ostrokrzewu od Yerba Mate Green, zaskakuje świetnym pobudzeniem i wzmocnieniem organizmu. Wpływa na to także ekologiczność samego suszu. Yerba Mate Green Paloną można śmiało stosować w formie dodatku do innych yerb, aby wzmocnić posmak goryczki. Innym ciekawym pomysłem jest przygotowanie na bazie palonej yerby tzw. mate de leche, czyli yerby zalanej ciepłym mlekiem. W towarzystwie przypraw korzennych i miodu, a może nawet kawałków czekolady! Yerba Mate Green Palona sprawdzi się również do zaparzania w aeropressie, french pressie, filtrach papierowych – otrzymamy tak esencję mocy i smaku, dla prawdziwych yerbowych wyjadaczy!

Yerba Mate Green Palona – wyjątkowy aromat

Palona Yerba Mate Green uwiedzie osoby, mające ochotę na niecodzienne wersje yerba mate oraz gustujących w smaku kawy, ciemnego piwa, gorzkiej czekolady czy nawet karmelu… To yerba dla koneserów yerbowej goryczki, ale też tych, którzy zupełnie nie czują zielonej yerba mate, a bardzo chcieliby skorzystać z jej zdrowotnych właściwości. Palona Yerba Mate Green skutecznie zastąpi napoje pobudzające czy kawę. Zaś dla miłośników klasycznej yerba mate może stać się odświętną propozycją na szczególne okazje. Warto przyrządzić ją w nietuzinkowy sposób, zaszaleć z aromatycznymi dodatkami i stworzyć niepowtarzalną atmosferę. Palona Yerba Mate Green zawiera takie same związki czynne, co tradycyjna yerba mate. Pozwala tym samym zachować wigor, radość i energię każdego dnia oraz odżywić organizm kompleksem witamin i minerałów. Polecane jest jej trzykrotne zalewanie (ekstrakcja), aby wydobyć pełnię smaku i działania. A głębia palonej yerba mate to coś, za czym szybko po wypiciu zaczniesz tęsknić! Zapraszamy serdecznie do najlepszego sklepu z yerba mate, gdzie do nabycia wszystkie gatunki, rodzaje i mieszanki yerbamate green i nie tylko!

Zobacz także: https://mojanatura.pl/89-yerbamate i sklepy zielarskie w Twoim mieście.