Sklepy dla szkół i uczelni -

Sklepy dla szkół i uczelni

Edukacja

Zakupy internetowe to zakupy nie tylko dla klientów indywidualnych, w sklepach internetowych zakupów dokonują również przedstawiciele przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz urzędów miast i gmin. EduSklep.pl jest wybierany przez klientów ze względu na: profesjonalizm osób tam pracujących, terminowość w realizacji zamówień, miłą i fachową obsługę, oraz szeroką ofertę materiałów dydaktycznych, wyróżniających się wysoka jakością wykonania.

Wyposażenie dla szkół

EduSklep.pl w swojej ofercie posiada bardzo wiele przedmiotów potrzebnych do wyposażenia szkół i przedszkoli. Uczniowie poza książkami potrzebują dodatkowego wyposażenia sal lekcyjnych, pomocnicze rekwizyty sprawiają, że lekcje są ciekawsze, a podopieczni wynoszą z nich o wiele więcej. Lekcję matematyki staną się przyjemniejsze, gdy nauczyciele zaprezentują na nich modele brył obrotowych lub wyjaśnią trudne zagadnienia za pomocą planszy dydaktycznych. Na zajęciach z geografii doskonale sprawdzą się mapy i globusy przedstawiające różne zakątki świata oraz filmy edukacyjne z zagadnieniami geograficznymi. Również bardzo ważne jest odpowiednie zagospodarowanie czasu podczas godziny wychowawczej. W ofercie EduSklep.pl dostępne są różnego rodzaju filmy o tematyce profilaktycznej i edukacyjnej skierowane zarówno dla młodszych jak i starszych dzieci, dzięki nim nauczyciele będą mieli okazje do zaprezentowanie wielu ważnych kwestii dotyczących współczesnego życia. Wnętrzom klas nowego poziomu estetycznego z pewnością dodadzą plansze dydaktyczne, które przyczyniają się do utrwalania wiedzy. W EduSklep.pl możemy zamówić między innymi: zestawy plansz ze znakami drogowymi, zasadami ruchu drogowego oraz informacjami na temat udzielania pierwszej pomocy. Każdy nauczyciel znajdzie tu coś dla siebie, co uczyni jego zajęcia bardziej atrakcyjnymi.

Szkoła - pomoce edukacyjne

Wyprawka szkolna dla każdego dziecka.

W sklepie znajdziemy pomoce dydaktyczne dla wszystkich grup wiekowych. Kategorie zostały pogrupowane na typy szkół, zaczynając od przedszkola, po szkoły podstawowe i ponadpodstawowe na szkołach wyższych kończąc. W każdej z tych grup wyróżnione są przedmioty szkolne dla których sklep oferuje wiele ciekawych produktów ułatwiających naukę. EduSklep.pl posiada również bardzo bogatą ofertę przyborów szkolnych i plastycznych. Można tu kupić praktycznie wszystko co potrzebne do pisania, wycinania, malowania i liczenia. Dostępne są tu wyjątkowe plecaki i piórniki szkolne, które z pewnością przypadną do gustu każdemu uczniowi, a w dodatku są bardzo praktyczne, wygodne w użytkowaniu i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dla młodszych dzieci dostępne są również fartuszki ochronne, które w skuteczny sposób zabezpieczają przed pobrudzeniem w trakcie malowania. Znajdziemy tu także szeroki wybór różnego rodzaju: papierów, tuszy i tonerów do drukarek, płyt CD, DVD.

Każdy rodzic planując zakupy związane z wyprawką szkolną powinien zdecydować się na skorzystanie z oferty Edusklep, ponieważ znajdzie tu wszystkie potrzebne rzeczy, a dodatkowo może natrafić na nowe, nieznane dotąd przedmioty, które ułatwią naukę jego dziecka.