Podróż samolotem i problem z miejscem parkingowym na Okęciu? Doradzamy, gdzie zostawić samochód. -

Podróż samolotem i problem z miejscem parkingowym na Okęciu? Doradzamy, gdzie zostawić samochód.

lotnisko chopina gdzie zaparkować za darmo

Podróż samolotem rzadko kojarzy nam się ze spontanicznością, gdyż oprócz kupna biletów, musimy zadbać o kwestie bagażu, kontroli, a także zorganizować transport na lotnisko. Ponieważ w okresie wakacyjnym, podróży z lotniska Chopina jest tak dużo, wiele wylotów odbywa się o nietypowych porach – późno w nocy lub nad ranem. W takiej sytuacji, dość problematyczny jest przyjazd na lotnisko komunikacją publiczną lub podwózka na lotnisko przez znajomego, stąd najwygodniej na Okęcie dojechać własnym samochodem. Podpowiadamy, gdzie zaparkować na lotnisku Chopina, aby bez obaw o bezpieczeństwo samochodu cieszyć się urokami podróży.

Bezpieczny parking – dlaczego to tak ważne?

 

Wiele osób chcąc zaoszczędzić na podróżowaniu, szuka w Internecie fraz: lotnisko chopina gdzie zaparkować za darmo, lecz takie pozorne oszczędności, mogą skończyć się tragicznie – utratą samochodu, uszkodzeniem pojazdu lub… mandatem. Jeśli zależy nam na zmniejszeniu kosztów za postój, doskonałym wyborem jest znalezienie dozorowanego parkingu, który jest nieco oddalony od głównego terminala – to równie bezpieczna opcja co parking przy lotnisku, mająca duże znaczenie przy finalnej cenie za postój. Zwróćmy uwagę, czy w cenie za parking, mamy ubezpieczenie samochodu, a także czy miejsce posiada monitoring, jest ogrodzone i czynne przez 24h/dobę. Dostępność personelu nie tylko wpływa na bezpieczeństwo pozostawionych na czas nieobecności samochodów, ale także ma duże znaczenie, jeśli korzystamy z transferu z i na lotnisko.

 

Kiedy zarezerwować parking przy lotnisku Chopina?

 

Wyruszając w podróż z lotniska Chopina, weźmy pod uwagę, że to największy port lotniczy w naszym kraju, który w okresie wakacyjnym przeżywa prawdziwe oblężenie. Zachęcamy, aby nie czekać na ostatnią chwilę z rezerwacją parkingu, a także nie wybierać się na lotnisko bez potwierdzonej rezerwacji. Szukanie miejsca postojowego w ciemno, może przysporzyć niepotrzebnych problemów, straty czasu, który na lotnisku jest na wagę złota. Najlepszą opcją jest opłacenie i rezerwacja miejsca parkingowego przez Internet, co sprawia, że po powrocie do kraju, możemy od razu, ruszyć w podróż do domu.

 

Gdzie zaparkować na Okęciu, aby było tanio i bezpiecznie?

 

Szukając miejsca, gdzie zaparkować przy lotnisku Okęcie, warto zapoznać się z opiniami o danym parkingu. Takim godnym polecania miejscem jest Parking Park & Fly, który cieszy się niesłabnącą popularnością wśród osób podróżujących z Chopina, co doskonale pokazuje wysokie miejsce parkingu w niezależnym rankingu na parkinglotnisko24.pl. Klienci docenili nie tylko niskie ceny za postój, ale także wygodę i komfort podczas transferu na sam terminal lotniska. Parking Park & Fly znajduje się w doskonałej lokalizacji – bezpośrednio przy Południowej Obwodnicy Warszawy S2, a jedynie 7 minut od głównego terminala na lotnisku Chopina.

 

Wszystkim podróżującym z lotniska na Okęciu, życzymy niezapomnianych podróży!