Oświata Lingwista - kursy zawodowe i studia podyplomowe -

Oświata Lingwista – kursy zawodowe i studia podyplomowe

kursy zawodowe

Oświata Lingwista to ceniony partner edukacyjny w zakresie przeprowadzania specjalistycznych kursów zawodowych oraz prowadzenia studiów podyplomowych. Oferta placówki skierowana jest do osób, które chcą zwiększyć swoje kwalifikacje, myślą o przebranżowieniu się lub chcą przygotować się na wejście na rynek pracy. Dyplomy wystawiane przez Oświata Lingwista cieszą się dużym uznaniem wśród pracodawców nie tylko na rynku lubelskim, ale także w całej Polsce.

Specjalistyczne kursy zawodowe

Kursanci mogą skorzystać z szerokiej oferty specjalistycznych kursów zawodowych. Ukończenie szkolenia i zdanie egzaminu z wynikiem pozytywnym, to potwierdzenie zdobycia nowych kwalifikacji. Kursy zawodowe od Oświata Lingwista są zgodne z wytycznymi MEN. Ponadto kursy specjalistyczne takie jak: operator obrabiarek sterowanych numerycznych CNC czy też programista CNC w systemach CAM są prowadzone zgodnie z wytycznymi TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o. Nad jakością szkoleń i bezpieczeństwem kursantów czuwają doświadczona kadra pedagogiczna oraz renomowani praktycy. 

W ofercie kursów zawodowych Oświata Lingwista znajdują się m.in.:

  • kurs spawania;
  • kurs operator obrabiarek sterowanych numerycznie CNC;
  • operator frezarki uniwersalnej-konwencjonalnej;
  • operator tokarki uniwersalnej-konwencjonalnej;
  • kurs florystyczny (podstawowy lub rozszerzony);
  • animator wolnego czasu (dzieci i seniorów);
  • język migowy;
  • obsługa programów AutoCad 2D lub Autodesk Inventor;
  • dedykowane kursy z zakresu BHP. 

Forma stacjonarna i online

Dbając o wygodę i bezpieczeństwo kursantów, część zajęć i kursów odbywa się w formie online. Dzięki temu z oferty kursów zawodowych z powodzeniem mogą skorzystać zainteresowani z całej Polski i nie tylko. Zarówno po ukończeniu kursu stacjonarnego, jak i kursu online wystawiane są zaświadczenia, które potwierdzają nabytą przez kursanta wiedzę oraz umiejętność posługiwania się w nią  w  praktyce. 

Oferta studiów podyplomowych

Oferta dydaktyczna Oświata Lingwista to także studia podyplomowe z takich kategorii jak: pedagogika, administracja i zarządzanie. Firma Oświata Lingwista posiada ponad 60. letnie doświadczenie w zakresie szkolenia zawodowego, co jest potwierdzeniem odpowiedniego przygotowania oraz oferty studiów podyplomowych dostosowanych do potrzeb studentów i realiów rynkowych. 

Studia podyplomowe dla nauczycieli

Oświata Lingwista to placówka doskonalenia nauczycieli CKKO, co zostało potwierdzone decyzją Lubelskiego Kuratora Oświaty. Dużym zainteresowaniem cieszy się bogata oferta studiów podyplomowych dla nauczycieli, dzięki której mogą oni pozyskać nowe umiejętności, a także rozszerzyć zakres wykonywanego zawodu. Ukończenie poszczególnych kierunków wpływa korzystnie na atrakcyjność nauczyciela na rynku pracy, a także może przydać mu się w prowadzeniu indywidualnej praktyki poza szkołą. Oferta edukacyjna w tym zakresie obejmuje ponad 20 kierunków, a wśród nich są m.in. surdopedagogika, oligofrenopedagogika, wiedza o społeczeństwie, technika dla nauczycieli, pedagogika korekcyjna, edukacja włączająca, wychowanie fizyczne, integracja sensoryczna i inne. 

Administracja

Specjaliści Oświata Lingwista przygotowali pięć kierunków z zakresu administracji, które będą doskonałym wyborem dla pracowników administracji, urzędów, a także różnego rodzaju doradców. Z oferty mogą skorzystać także osoby, które myślą o przekwalifikowaniu się. Dostępne kierunki to: planowanie strategiczne, doradca podatkowy, doradztwo zawodowe, kadry i płace oraz ochrona danych osobowych i informacji niejawnych, która cieszy się dużym zainteresowaniem w dobie RODO. 

Zarządzanie

W ofercie studiów podyplomowych Oświata Lingwista w zakresie zarządzania, znajdziesz wysokiej jakości wiedzę, która przyda Ci się w codziennej pracy. Oferta skierowana jest zarówno dla pracowników, jak i dla przedsiębiorców. Dostępne kierunki to m.in.: mediacje i negocjacje, handel zagraniczny i negocjacje, zarządzanie zasobami ludzkimi oraz BHP – zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy. 

Dlaczego warto skorzystać z oferty edukacyjnej Oświata Lingwista?

Oferta edukacyjna Oświata Lingwista to przede wszystkim gwarancja wysokiej merytoryki zajęć oraz dostosowania ich do realiów rynkowych i potrzeb uczestników. Od lat przedstawiciele placówki kształcą przedsiębiorców i pracowników odnoszących duże sukcesy i przygotowują młode osoby do wejścia na rynek pracy. Szczegółowe informacje o procesie rekrutacyjnym, trybie i programie nauczania, a także szczegółach kursu lub kierunku studiów dostępne są na stronie internetowej oraz po bezpośrednim kontakcie z przedstawicielami Oświata Lingwista.