Jakie technikum wybrać? Łódzka Szkoła Mody Anagra

Jakie technikum mody wybrać? Łódzka Szkoła Anagra

szkoła mody anagra

Jesteś pasjonatem mody, kosmetologii, wizażu czy może fryzjerstwa? Aby zdobyć upragniony zawód trzeba posiąść niezbędną wiedzę oraz umiejętności. Łódzka Szkoła Mody Anagra jest najlepszym wyborem.

Mistrzostwo Polski w makijażu dla Zuzanny Liczbińskiej ( klasa druga ) oraz 3 Miejsce w konkursie Kreator dla Wiktora Biegasiewicza ( klasa trzecia ). W ostatni weekend w Poznaniu, w ramach targów LOOK i BEAUTY VISION 2018, odbywały się konkursy fryzjerstwa kreatywnego oraz make – up. Są to najbardziej prestiżowe konkursy i eventy, na które czekamy cały rok.

Mimo, iż konkurencja jest ogromna, Szkoła Anagra zgłosiła swoich uczniów do trzech konkursów. Było to ogromne wyzwanie, ponieważ żadna szkoła w Polsce nie zdecydowała się na taką odważną decyzję. Uczniowie Anagry konkurowali z profesjonalistami, którzy do tego wydarzenia przygotowywali się kilka miesięcy.

Kolejnym ważnym konkursem były Mistrzostwa Polski w makijażu

Za przygotowanie uczniów odpowiedzialni były Instruktorzy: Małgorzata Baduła oraz Anna Karp. Do konkursów zostali zgłoszeni uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich Technikum Fryzjerskiego, ale w przygotowaniach uczestniczyli też uczniowie Technikum Projektowania Mody oraz Uczennice klas z profilem Wizaż.

Po raz kolejny udało się! Wywalczyliśmy 3 miejsce w konkursie KREATOR – świetna stylizacja BLACK RAVEN – fryzura i pomysł: Wiktor Biegasiewicz, make – up : Hanna, strój : Klaudia.

Mistrzostwo Polski w Makijażu i praca Zuzanny Liczbińskiej – bezkonkurencyjna stylizacja CHANEL.

Anagra to medalowa szkoła, która rozwija pasje swoich uczniów, uczestniczy w wielu wydarzeniach modowych, fryzjerskich i kosmetycznych w Łodzi, ale także w całej Polsce. Dyrektor Szkoły podkreśla, że takie działania są bardzo potrzebne, a rozwój zawodowy uczniów najważniejszy.

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie i realizuje przygotowanie zawodowe w szkole. Gratulujemy Łódzkiej Szkole Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra sukcesów, czekamy na więcej. Jesteśmy dumni, że w Łodzi jest taka szkoła, którą zna cała Polska.