Parownica Junior Star Max 8 bar Tecnovap - opinia i recenzja

Parownica Junior Star Max 8 bar Tecnovap – opinia i recenzja

Parownica Junior Star Max 8 bar Tecnovap - opinia i recenzja

Myjki parowe Tecnovap już od lat są pożądanym sprzętem czyszczącym. I to nie tylko dlatego, że ich skuteczność czyszczenia jest bardzo wysoka, ale też ze względu na ich stale poprawiane i udoskonalane parametry pracy. Junior Star Max 8 bar to urządzenie, które doskonale wpisuje się w ów kanon. Co warto o nim wiedzieć?

Skojarzenia i parametry pracy…

Jeśli ktoś jest uważnym obserwatorem tego, co dzieje się w marce Tecnovap, to z pewnością zauważy on, że nazwa Junior Star Max 8 bar do złudzenia przypomina nazwę innego modelu, to jest Junior Star Max 6 bar. Wszelkie podobieństwa i porównania są w tym przypadku jak najbardziej wskazane, gdyż „ósemka” jest po prostu rozwinięciem możliwości swojej starszej „siostry”. Jeśli ktoś używał już „szóstki”, to – pod względem funkcjonalności – jej rozwinięta wersja różni się od niej większym ciśnieniem pracy (max 8 bar) i możliwością zaimplementowania domyślnego zestawu parowego o swojsko brzmiącej nazwie Star 10 bar. Co ciekawe, wraz ze zwiększonym ciśnieniem, wzmocniono również konstrukcję wspomnianego zestawu, dodając do niego szereg zamocowanych na łączeniach metalowych pierścieni.

Przełożenie na codzienne życie…

Tyle, jeśli chodzi o katalogi. W praktyce podwyższone i udoskonalone parametry pracy nowego Juniora pozwalają na jeszcze efektywniejsze czyszczenie powierzchni samochodów i trudno dostępnych szczelin. Nietrudno się domyślić, że rozwiązanie to będzie idealne dla osób, które chcą prowadzić własną działalność gospodarczą w zakresie autodetailingu, profesjonalnego mycia, czyszczenia, a nawet… wymiany opon. Sprzęt ten sprawdzi się również jako dodatkowy element wyposażenia salonów sprzedaży samochodów, warsztatów, hoteli itd. Na marginesie warto zaznaczyć, że w typowych działaniach pomocniczych (np. w ww. hotelach) sprawdzi się również poprzednia generacja tego urządzenia, czyli popularna „szóstka”.

Gdzie zamówić parownicę Junior Star Max 8 bar? Oferta – https://doporzadku.pl/produkty/parownica-junior-star-max-8-bar-tecnovap/

Co jeszcze warto wiedzieć o tym urządzeniu?

Olbrzymią zaletą myjki parowej jest jej integracja z odkurzaczem, który może pracować zarówno na sucho jak i na mokro. Można go wykorzystać do prania dywanów, ogólnie pojętej tapicerki, a także wnętrz samochodów. Czy warto polecić ten sprzęt? Jak najbardziej tak, gdyż:

  • urządzenie to jest zasilane prądem jednofazowym, dzięki czemu nie ma problemu z jego obsługą,
  • myjkę wyposażono w automatyczny system uzupełniania wody,
  • wewnątrz urządzenia znajduje się czujnik True Temp, który uniemożliwia pojawienie się kamienia w pływaku,
  • maszyną można sterować za pomocą rączki pistoletu parowego,
  • detergent można podawać również w trakcie pracy,
  • urządzenie wyposażone jest w samooczyszczające się grzałki,
  • odkurzacz posiada zabezpieczenie przed przeładowaniem,
  • myjka wyposażona jest w funkcjonalny wyświetlacz,
  • istnieje możliwość rozbudowania urządzenia o dodatkowy, wspomagający mycie natrysk gorącej wody.

Junior Star Max 8 bar to zatem urządzenie, którego możliwości znacznie wykraczają poza kwestie związane ze standardowym utrzymaniem czystości. I właśnie dlatego warto je mieć w swoim domu i zakładzie pracy.