Jak zmniejszyć koszty kredytu frankowego? -

Jak zmniejszyć koszty kredytu frankowego?

prawnik-lodz

szcze jakiś czas temu, kredyty zaciągane we frankach były bardzo często spotykane. Mogło się wydawać, że są zdecydowanie tańsze, a także bardziej stabilne, jeśli chodzi o oprocentowanie, jednak jest to tylko złudne wrażenie. O tym fakcie przekonało się wiele osób, które muszą obecnie borykać się z horrendalnymi odsetkami i kosztami, które znacznie przewyższają wartość kwoty, która została zaciągnięta i wpłacona na konto przez bank klientom. Nie musimy jednak godzić się na spłatę kwoty, która jest w wielu przypadkach niezgodna z prawem, jednak ten fakt musimy udowodnić przed sądem.

Profesjonalna pomoc frankowiczom

Frankowicze, bo tak nazywane są osoby, które muszą borykać się z kredytem zaciągniętych we frankach, nie wiedzą często, co zrobić, aby uporać się ze spłatą kredytu. Profesjonalna pomoc kancelarii, która trudni się w pomaganiu osobom, które muszą borykać się z kosztami kredytu, o których nie było mowy przy jego zaciąganiu, może okazać się jedynym możliwym rozwiązaniem, które będzie w pełni skuteczne.

Kiedy warto skorzystać z pomocy prawnika?

W wielu przypadkach, kredyty we frankach nie muszą być nadal spłacane, bo już dawno został zapłacony nie tylko sam kapitał pożyczki, ale także odsetki, które są określone przez prawo. Nie musimy więc obawiać się, że nie mamy szans wygrać sprawy, która musi być jednak prowadzona z pomocą prawnika, który ma doświadczenie w kredytach bankowych wypłaconych we frankach. Możemy mieć dzięki temu pewność, że otrzymamy potrzebne wsparcie, które pomoże nam nie tylko wygrać sprawę, ale także być może pozbyć się długu, który tak dotkliwie nad nami ciąży.

Czy sprawy kredytów frankowych są wygrane?

Wielu klientów nie wie, że kredyt już jakiś czas temu został spłacony w całości i nie muszą spłacać dalszej części. Bardzo wiele wygranych spraw potwierdza, że możliwe jest pozbycie się długu, a nawet uzyskanie nadpłaconych rat, o których nie wiemy. Musimy jednak mieć świadomość, że bez pomocy profesjonalnego prawnika, który ma doświadczenie w pomocy osobom, które borykają się z horrendalnymi ratami i kosztami, które narosły w ciągu kilku chwil, możemy sobie nie poradzić. Nadal więc będziemy musieli borykać się z długiem, którego nie jesteśmy w stanie spłacić.

Pomoc w napisaniu pism procesowych

Kancelaria zatrudnia adwokatów, którzy nie tylko będą w stanie udzielić nam potrzebnego wsparcia w postaci reprezentowania nas na rozprawie sądowej. Możemy także liczyć na to, że będziemy mieć osobę, która napisze za nas wszelkie pisma procesowe, a także pomoże nam zebrać dowody, które są w danej sprawie niezbędne. Jest to kluczowe, aby na sali sądowej nic nas nie zaskoczyło i rzeczywiście rozprawa sądowa zakończyła się dla nas pomyślnie. Zbyt wysokie raty, a także często kilkukrotnie większe koszty, jakie musimy ponieść, nie godząc się na nie przy zaciąganiu kredytu, mogą okazać się tym, czego nie musimy spłacać. Warto jednak skorzystać z profesjonalnej pomocy prawnika, który będzie reprezentował nas na rozprawie sądowej i odpowiednio przygotuje wszystkie dokumenty.

Artykuł powstał przy współpracy z Kancelarią Florczak Keller i Wspólnicy
https://kancelaria-kfk.pl/
ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 23, lok. 3
90-248 Łódź